Быстрое Удаление Вмятин

Купівля автомобіля «по-новому» небезпечна

Якщо не оформляти купівлю-продаж автомобіля у МРЕВ, покупець може позбутися і грошей, і купленого автомобіля.

Про це в ефірі телеканалу «Соціальна країна» заявив український правозахисник в області автоправа Богдан Глядик.

Раніше щоб зекономити на сплаті реєстраційних зборів і податків, серед продавців і покупців була популярна послуга укладення угоди через оформлення генеральної довіреності. «Але з 2011 року, коли законодавчо скасували необхідність довіреностей для користування транспортними засобами, їх популярність різко впала. Замість них люди при купівлі-продажу автомобілів просто почали передавати один одному посвідчення про реєстрацію транспортних засобів. І при цьому вони вважають, що автоматично до них переходить право власності на автомобіль. Але це не так», – стверджує Богдан Глядик.

Адже нерухомість і транспортні засоби при зміні власника підлягають державній реєстрації. Тобто не можна просто сплатити гроші продавцю і забрати у нього машину. «Така угода не буде вважатися законною, – каже Глядик. – Куплену машину необхідно зареєструвати в органах ДАІ і отримати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. І тільки після цього покупець буде вважатися законним власником транспортного засобу».

Тільки для Вас – семінари для юристів в Києві, та дізнайтесь, як продати пай землі в Україні.

Останнім часом також з’явилися багато автомобілів-двійників, у яких номерні знаки і техпаспорта однакові, хоча самі різні автомобілі. Такі «двійники», які з’являються в результаті махінацій в органах реєстрації або після підробки номерних знаків і техпаспортів, теж найчастіше продаються «по техпаспорту».

«Якщо таку машину спробувати зняти з обліку, то обман відразу ж розкриється, – каже Глядик. – Так що ніколи не погоджуйтеся на купівлю машину «по техпаспорту».Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua