Быстрое Удаление Вмятин

Land Rover і Skoda – українські автомобілі

У Східній Європі існує тільки одне підприємство, яке випускає оснащення для світових виробників автомобілів.

Воно знаходиться в Запоріжжі, стверджують «Джедаї». Завод працює дуже давно, і на ньому були зроблені прес-форми для пластикових деталей всіх радянських і українських автомобілів. Тепер на підприємстві роблять прес-форми для пластикових деталей автомобілів Land Rover і Skoda.

Щоб із звичайної заготовки вийшла готова деталь, майстри працюють над нею не менш ніж півроку.

Запрошуємо Вас на тренінги з продажу Київ,  які пропонує  Марина Басанська як бізнес тренер, в цьому напрямку.

В процесі виробництва прес-форми заготовку спочатку обробляють «начорно». Сталь для прес-форми піддають п’ятиступінчастою термічній обробці і загартовують. На спеціальному верстаті заготовку шліфують і проточують, дотримуючись мінімальних допусків.

Читайте также – приостановлено прохождение медосмотра при получении водительских прав, правильно это или нет? В Украине заработает новый завод по производству автокомпонентов, кстати, подержанные авто в Украине потеснили новые, Вы этому верете?

Треба сказати, багато процеси на заводі автоматизовані, працюють сучасні верстати. Але фінальну доведення прес-форм довіряють людині – досвідченому майстрові. Готову прес-форму відправляють в Європу, де з її допомогою будуть відливати пластикові деталі салону відомих нам автомобілів.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua