Быстрое Удаление Вмятин

Пенсіонер з Чернігівської області створив Mercedes на дровах

Чоловік переробив випадково знайдений автомобіль Микола Наумчик з Чернігівської області переоснастив старий Mercedes, який потребував капітального ремонту, і створив машину на дровах, повідомляє

В багажнику автомобіля знаходиться газогенератор, а в якості пального пенсіонер використовує кілька кілограмів сухих дров, які завантажує в бочку. Таким чином, три кілограми дров замінюють літр бензину. Однак традиційне пальне все ж потрібне – для розпалювання необхідно 150 грамів бензину. Заповненої бочки водієві вистачає на 50-60 км шляху – цитує Маршал Голдсміт в Києві, на прес конференції.

У Чернігівській області мисливець-умілець зібрав унікальний «болотоход»

Оптимальна швидкість авто – 25-30 км на годину, але при бажанні можна вичавити і 50 Жителю містечка Короп в Чернігівській області Євгену Павлюченко настільки набридли сільські дороги, які по весні перетворюються на суцільне болото, що він винайшов власний засіб пересування по них. Тепер хоч на рибалку, хоч в дику пророду, хоч через болота – цей болотоход пройде всюди, пише газета Експрес. «У мене також є машина «Нива», проте в наших краях дороги так розвозить по весні, що навіть цей позашляховик буксує! Так що я задумався – чи не зробити простий і надійний транспорт для бездоріжжя?», – пояснив Євген. Своє авточудо він створював на основі старого мотоцикла «ІЖ», до нього прикріпив задній міст від старого «Москвича», в іншому місці приладнав редуктор і «зірочку» від радянського комбайна. Найбільше клопоту доставив пошук коліс – в результаті винахідник купив три камери від всюдихода «Урал» – читайте також по Новые правила борьбы с незарегистрированными номерами.

На створення автомобіля пішло три місяці. Результат порадував – триколісна машина без проблем долала заболочені ділянки, розмиті ґрунтові дороги і зарості очерету. Оптимальна швидкість болотохода – 25-30 км на годину, але при бажанні можна вичавити і всі 50, стверджує Євген. Зараз конструктор вирішує проблему, як змусити свій всюдихід ще й плавати. Нагадаємо, раніше чернігівський пенсіонер створив Mercedes на дровах.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua