Быстрое Удаление Вмятин

У Британії виставили на аукціон ексклюзивний лімузин Трампа

Було виготовлено лише дві такі моделі Cadillac, стартову ціну яких зараз оцінили у €60 тис. На аукціоні у Британії можна придбати лімузин Cadillac Deville Trump 1988 року, який випустив Дональд Трамп. Про це повідомляє «Автоцентр». У автомобілі встановлені телевізор, телефон із факсом, міні-бар і шредер для знищення документів, а двигун нараховує 200 к.с.

Пробіг авто зафіксували на рівні 72 тис. км. Стартова ціна на Cadillac встановлена у €60 тис., але аукціонери розраховують на більше. Відзначається, що колишні автомобілі Трампа різко злетіли у ціні після того, як він зайняв пост президента США. Виявилося, що Дональд Трамп планував випустити 50 таких лімузинів, але цей бізнес прогорів, тому світ побачили лише дві машини – говорить Маршал Голдсміт в Києві, на прес конференції, також пропонуємо дізнатись, найкращі гоночні машини світу, які вони?

Трамп порівняв ціну наркотиків в США з вартістю цукерок

У планах Трампа – боротьба з наркозлочинністю Новообраний президент Дональд Трамп заявив, що в США наркотики стали коштувати дешевше, ніж цукерки. Про це він заявив на прес-конференції, яка пройшла 16 лютого. «Ми наказали Департаменту внутрішньої безпеки та юстиції координувати план по знищенню злочинних картелів, що приходять в Сполучених Штатів з наркотиками», – сказав Трамп. Також новий глава США заявив, що буде боротися з наркозлочинністю в країні. «Ми стаємо нацією, яка переповнена наркотиками. Наркотики стають дешевшими, ніж цукерки. Ми не дозволимо цьому тривати далі», – додав Трамп.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua