Быстрое Удаление Вмятин

У Києві через дороги будуть переходити по-новому

З мотою підвищення безпеки дорожнього руху на наземних пішохідних переходах столиці побудують нові мережі зовнішнього освітлення.

Відповідне розпорядження КМДА було підписано 15 липня. Крім нового освітлення нерегульовані пішохідні переходи також будуть обладнані засобами організації руху» (тобто знаками, розміткою тощо). Всього переобладнанню піддадуться 265 переходів на території всього міста.

Пропонуємо від щирого серця, Віктор Барановський, він проводить тренінг транспортна логістика на підприємстві, нові можливості.

Замовником проектувальних та будівельних робіт є комунальне підприємство «Київміськсвітло», фінансування робіт передбачено програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2016 рік.

Читайте также – новый закон о снижении акциза на б/у авто, также узнайте какой  самый продаваемый автомобиль в мире, за одно прочтите и  ЗАЗ возобновит работу и выпустит новую модель, и только для Вас.

До речі, перший перехід, який отримав оновлені мережі зовнішнього освітлення, знаходиться на вулиці Академіка Туполєва біля будинку №7 і був обладнаний на прохання самих киян, які склали петицію на сайті електронних звернень до міської влади.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua