Быстрое Удаление Вмятин

У Києві протиправно затримують водіїв

Ми вже почали по-трохи почали звикати, що спокій на дорогах стережуть нові поліцейські, однак виявляється не все так просто.

Так, Псевдо-поліцейських нещодавно виявили у Києві на перехресті вул. Щусєва та вул. Максима Берлінського, де сталася ДТП з ВАЗ і Ford Fiesta.

Про аварію водії повідомили на телефон поліції 102, але раніше за Toyota Prius патрульної поліції туди приїхав Fiat Doblo з наклейками Police 911. З нього вийшов чоловік у чорній формі з нагрудним знаком, як у офіцера поліції і запитав: «Поліцію викликали?». Учасники ДТП відповіли, що викликали. Далі коп поцікавився – чи можуть учасники аварії вирішити питання на місці між собою. Однак оскільки було завдано шкоди автомобілям, пригоду потрібно було оформляти.

Після цього «офіцер» почав розставляти помаранчеві фішки, позначати фарбою сліди машин, фотографувати. Далі він заявив, що постраждалі машини перешкоджають руху транспорту і їх потрібно прибрати в сторону. Водії слухняно виконали вимогу копів. Проте незабаром їх очікував шок – на місце аварії приїхав ще один екіпаж патрульної поліції на вже звичній Toyota Prius і тут з’ясувалося – люди на Fiat Doblo з наклейками Police 911 – псевдо-копи. Справжні поліцейські не прийняли протокол «колег» і почали складати свою схему ДТП з огляду на нове місцерозташування машин.

Шановні, Ігор Ман в Києві, пропонує тренінги семінари в Києві та Вільнюсі.

Учасники аварії попросили притягти до відповідальності псевдо-копів, але справжні поліцейські на це прохання не відреагували. Як з’ясувалося пізніше, псевдо-поліцейські – активісти громадської організації «Українська служба допомоги» (УСП). І це далеко не перший випадок за участю активістів УСП – поліція вже штрафувала їх на 8500 грн за незаконне використання мигалок. Багато водіїв сприймають їх як справжніх поліцейських, тому псевдо-копи нерідко зупиняють машини і перевіряють багажники. Також вони без дозволу поліції перекривають дороги і самовільно організовують байкерські колони.

У поліції заявили, що не варто звертати уваги на активістів УПС. «Водій має повне право не реагувати і не спілкуватися з такими людьми», – розповів заступник керівника патрульної поліції Києва Дмитро Євдокимов.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua