Быстрое Удаление Вмятин

Український бойовий КрАЗ переміг всіх суперників

Останнім часом новітня українська техніка показує досить непогані результати.

Так, на випробувальному полігоні автозаводу КрАЗ Державний науково-дослідний інститут (ДНДІ МВС України провів черговий етап міжвідомчих відомчих випробувань нових зразків броньованих автомобілів для потреб МВС, Національної поліції,

Національної гвардії, Державної прикордонної служби, спецпідрозділів. У випробуваннях взяла участь броньовані «лінійка» Кразів Shrek і Spartan, ББМ Богдан Барс-8, бронеавтомобіль «Тритон», «Козак-2″ і Варта-2. Їм належало пройти смугу перешкод, яка по конфігурації і характеристиками споруд відповідає аналогічним всесвітньо відомим полігонам: IDEX (ОАЕ), SOFEX (Йорданія), НДІ-21 (р. Бронниці, РФ), НІЦИАМТ (р. Дмитрів, РФ).

Пропонуємо, тренінги для керівників Київ, а також  майстер клас Радислава Гандапаса в Києві та Одесі.

Як зазначає один з учасників випробувань всі перешкоди полігону подолали тільки автомобілі КрАЗ. Враховуючи, що КрАЗівські машини спочатку готують для проходження цих етапів, для них ні одна з перешкод не стало перешкодою. Особливо відзначимо найбільш складні – це лісовий завал з гігантських колод і кам’яні брили, до яких жоден з учасників не зважився і близько підійти.

КрАЗ Shrek домінував у всіх дисциплінах. А ось решта проходили або обов’язкові перешкоди, згідно з програмою, – брід, пісок, підйом 30 і 60%, але не у всіх це вийшло.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua