Быстрое Удаление Вмятин

Українських водіїв приголомшили новими правилами щодо автомобілів на іноземних номерах

Про це на сторінці у Facebook написала голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна – повідомляє Корупція.Інфо

«Щодо нібито відхилення комітетом пропозиції про зміни в законодавстві щодо ввозу на територію України автотранспортних засобів особистого користування на іноземній реєстрації.

В ході засідань робочих груп в комітеті обговорювалося декілька шляхів вирішення проблемних питань ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування. Для Автомобілістів, тренінги в Україні, зі знижкою 50%

Найбільшу кількість прихильників набрала пропозиція щодо умовного часткового звільнення від оподаткування тимчасово ввезених транспортних засобів. Розбіжності виникли лише щодо суми щорічних внесків. Така пропозиція цілком узгоджується з вимогами чинного законодавства та міжнародними угодами, підписантом яких є Україна, з чим погодилися фахівці ДФС та Міністерства фінансів», – пояснила голова комітету.

«Пропозиція пана Москаля полягає в тому, щоб користувачі транспортних засобів на іноземних номерах, сплачуючи лише 10 євро на місяць, звільнялись від необхідності розмитнювати свої автомобілі, ввезені з-за кордону.

Своїм листом Комітет запропонував продовжувати подальшу спільну роботу щодо пошуку компромісу, з метою дотримання інтересів держави, бізнесу та громадян.

Ми уважно дослуховуємося до думки громадськості і потреби в блокуванні пунктів пропуску чи якихось інших акціях протесту немає. Це шлях в нікуди. Рішення обов’язково буде знайдено», – резюмувала Ніна Южаніна.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua