Быстрое Удаление Вмятин

В Україні почали дешевшати старі іномарки

Останніми тижнями в очікуванні масового припливу вживаних автомобілів з Європи продавці охоче скидають ціни.

Нагадаємо, з 1 серпня діє закон, який дозволяє ввозити старі автомобілі з Європи за зниженими митами. Човники почали звозити транспорт на польсько-український кордон, а українські продавці знизили ціни на ті машини, що продаються зараз.

Так, в Івано-Франківську на великому авторинку перед початком масового ввезення дешевих іномарок з Європи продавці вже опустили ціни на $300-500 — як на легковики, так і на мікроавтобуси.

Тільки Віктор Кобилянський а також Козлов Николай Иванович в Киеве с новой программой

Значно опускати ціни не поспішають — всі розуміють: процес ввезення машин з Європи не швидкий. Знайомі «гонщики» вже тримають машини на кордоні з Польщею. В основному, це автомобілі об’ємом до 1,5 л, на них мито буде всього $300-400

Марія Даниленко, регіональний представник Avtobazar в Івано-Франківську

Читайте также – новый закон о снижении акциза на б/у авто, также узнайте какой  самый продаваемый автомобиль в мире, за одно прочтите и  ЗАЗ возобновит работу и выпустит новую модель, и только для Вас.

Доля машин, які зараз скупчуються перед кордоном, стане відома через пару тижнів. Але, за словами співрозмовника видання, перегонники зі стажем вже починають шукати клієнтів, які готові самі ввезти підготовлену перекупником техніку на територію України.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua