Быстрое Удаление Вмятин

В Україні збирають перший електромобіль-суперкар

Автором ідеї та інвестором став Андрій Джазовский — колекціонер з України У Києві створено повнорозмірний ходовий макет першого українського електромобіля-суперкара. Поки що про нього майже нічого не відомо, крім того, що автором ідеї та інвестором став Андрій Джазовский — колекціонер з України, який на даний момент проживає в Монако. Сам Андрій раніше опублікував на своїй сторінці в Facebook фото концепту і повідомив, що модель буде називатися HIMERA Q.

Поки невідомо, коли почнеться випуск суперкара. У товарному варіанті він отримає електричну силову установку і буде випускатися в Монако. Про це повідомляють журналісти блогу «Топжир», які вперше опублікували ексклюзивні фото суперкара.

Також відомо, що проект електромобіля запущений в роботу ще на початку 2016 року. Збирають перший концепт суперкара в тюнінг-ательє SpecAutoTuning, майстерня якого розміщується під Києвом. З цим ательє Джазовский співпрацював з низкою своїх ранніх проектів, у тому числі при створенні тюнингованної «Волги», побудованої на базі BMW 525i E39.

Як зазначає автор статті, майбутній український суперкар надзвичайно схожий на перший австрійський гіперкар, який нібито готують у Криму на базі моделі Lada Raven 2014 року. За даними ЗМІ, втілити концепт в життя намірився австрійський гонщик і один з керівників Milano Automobile Маркус Фукс. У соціальних мережах цей гіперкар вже плутають з «Химерою».Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua