Быстрое Удаление Вмятин

Volvo XC90: секретні технології гібрида

Компанія Volvo розсекретила технічні подробиці нового покоління Volvo XC90. Стала відома лінійка моторів кросовера, а також розкрито інформація про гібридної версії T8, здатної заряджатися від побутової електромережі.
Передня вісь гібридного Volvo XC90 T8 буде приводитися в рух дволітровим турбомотором Drive-E, в тому час як задні колеса буде обертати електродвигун. Загальна потужність силової установки складе більше 400 к.с., при максимальному крутному моменті в 640 Нм. Рівень шкідливих викидів «гібрида» буде дорівнює приблизно 60 грамам на кілометр пробігу. При цьому кросовер зможе подолати близько 40 кілометрів на одній електротязі.
Приглашаем, автосалон в Детройте с Украины и неприятный запах в салоне, как его убрать ? А также как не платить штраф ГАИ в Украине?
Крім того, в моторну лінійку нового XC90 увійдуть два дизельних двигуна потужністю 225 к.с. (470 Нм) і 190 к.с. (400 Нм), а також два бензинові мотори, віддача яких дорівнює 320 к.с. (400 Нм) і 254 к.с. (350 Нм).

Нове покоління Volvo XC90 отримає найрозкішніший інтер’єр в історії шведської марки. Салон буде хизуватися шкірою, деревом і навіть кришталем, а на центральній консолі розмістять 9,5-дюймовий сенсорний дисплей. Крім цього, кросовер оснастять унікальною аудіосистемою від Bowers & Wilkins, особливістю якої стане інтегрований в конструкцію автомобіля сабвуфер з повітряним охолодженням.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua