Быстрое Удаление Вмятин

З’явився кроссовер для молоді за $9000

Китайські автовиробники виводять на ринок компактних кросоверів нову модель.

Компанія Beijing Auto і виробник мототехніки Yinxiang створили новий, бюджетний автомобільний бренд Bisu, продукція якого розрахована виключно на молодих покупців.

Першою моделлю марки Bisu став компактний кросовер Bisu S25. В основі машини лежить платформа розроблена Beijing Auto, ця ж компанія поставляє 1,3-літровий бензиновий турбомотор і п’ятиступеневу механічну КПП. До особливостей машини можна віднести двоколірний кузов, а так само сучасний, практично європейський дизайн, який повинен залучити молодих покупців.

Читайте также – приостановлено прохождение медосмотра при получении водительских прав, правильно это или нет? В Украине заработает новый завод по производству автокомпонентов, кстати, подержанные авто в Украине потеснили новые, Вы этому верете?

Але ще більше повинна залучити покупців вартість: базова передньопривідна модифікація буде коштувати всього 60 000 юанів або 8 965 доларів. Трохи пізніше повинна з’явитися і модифікація з повним приводом, яка оцінена в 70 000 юанів або 10 460 доларів. Своїми головними конкурентами маркетологи Bisu називають такі кросовери як Great Wall M4, Chery Tiggo 3 і Changan CS35.

Дізнайтесь по договорі відносини в Україні, та також, про земельні відносини в Україні. Оренда землі. Нові закони. Плата за землю.

Незважаючи на схожі розміри і характеристики головним козирем Bisu S25 буде його більш демократична ціна, що дозволить йому найближчим часом завоювати своє місце в сегменті компакт-кросоверів. Правда, зробити це буде дуже нелегко, так як практично кожен китайський автовиробник має свій компактний кросовер, а то і декілька, і боротьба у цьому сегменті носить досить запеклий характер.Контактные телефоны:
  + 38 (093) 772-77-88
Контактный E-mail:
admin@newhost.com.ua